نحوه تغییر نام جیمیل
نحوه تغییر نام در جیمیل

گاهی ممکن است در انتخاب شناسه جیمیل اشتباه کنید. گاهی نیز وقتی افراد یک حساب کاربری جدید در جیمیل ایجاد می‌کنند، نامی بی‌اهمیت را در قسمت نام کاربری تایپ می‌کنند و وقتی می خواهند از ایمیل خود استفاده کنند، متوجه این نام می شوند. اما شما به راحتی می توانید نام کاربری جیمیل خود را تغییر دهید. برای تغییر نام جیمیل خود مراحل زیر را دنبال کنید.

 

۱. جیمیل خود را با یک مرورگر باز کنید

 

برای تغییر نام کاربری جیمیل باید مرورگر خود به آدرس https://mail.google.com/mail بروید. با برنامه Gmail نمی توانید نام کاربری را تغییر دهید.

 

۲. بر روی Settings کلیک کنید

 

اکنون روی Settings در گوشه سمت راست بالای جیمیل کلیک کنید. با این کار منوی تنظیمات ظاهر می شود. از آنجا روی See all settings کلیک کنید.

 

۳. Accounts and Import را انتخاب کنید

 

روی تب Accounts and Import در بالای صفحه کلیک کنید، بخش Send mail as را پیدا کنید و روی ویرایش اطلاعات یا  edit info کلیک کنید.

 

 

۴. یک نام جدید وارد کنید

 

در پنجره پاپ آپی که ظاهر می شود، کادر خالی زیر نام فعلی خود را انتخاب کرده و یک نام جدید وارد کنید. شما می توانید هر چیزی را که دوست دارید در این بخش تایپ کنید. روی ذخیره تغییرات کلیک کنید. با این کار می‌توانید نام کاربری جیمیل خود را تغییر دهید.

 

منیع: tomsguide

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اشتراک گذاری